Bebe
Bine ai venit!

Ne-am mutat cu tot cu activitati, jucarii si concursuri in casuta noua:

http://www.bebelogic.ro/index

Te asteptam cu drag!


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Bebe
Bine ai venit!

Ne-am mutat cu tot cu activitati, jucarii si concursuri in casuta noua:

http://www.bebelogic.ro/index

Te asteptam cu drag!
Bebe
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

CONTACT Bebelogic

Candle & Style - Lumanari deosebite
Concurs Bebelogic - Joaca cu apa - Pagina 2 Lumanari1-1
Portal - Jucarii educative
Concurs Bebelogic - Joaca cu apa - Pagina 2 Calcutrasuradelemncucuburicifresilitere-2
Facebook
Google
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 


Rechercher Cautare avansata

Ultimele subiecte
» Concurs: "O activitate pe tema Toamna"
Scris de natyfilippus Lun Dec 05, 2011 4:55 am

» concurs organizat de BOKO - o campanie naţională de promovare a lecturii pentru copii
Scris de Adakale Mier Noi 16, 2011 12:17 pm

» Concurs: "O mica creatie din materiale din natura"
Scris de natyfilippus Dum Noi 06, 2011 4:02 am

» Concurs Bebelogic - "Colectia mea de materiale din natura"
Scris de natyfilippus Dum Oct 02, 2011 3:13 am

» Concurs Bebelogic - O activitate pe tema "Fructe"
Scris de natyfilippus Vin Sept 09, 2011 9:42 pm

Bebelogic on Facebook
Bebelogic Jucarii Din Lemn




Concurs Bebelogic - Joaca cu apa - Pagina 2 IconBebelogic-2

Concurs Bebelogic - Joaca cu apa

+7
tnegrearo
maria75
ni_gabriela
natyfilippus
krisztike
raluca30
Sara
11 participanți

Pagina 2 din 2 Înapoi  1, 2

In jos

Concurs Bebelogic - Joaca cu apa - Pagina 2 Empty Re: Concurs Bebelogic - Joaca cu apa

Mesaj  madyflo Mar Iul 12, 2011 12:22 pm

Speram sa va placa si pozele noastre.Si pozele voastre sunt superbe.
madyflo
madyflo

Mesaje : 4
Data de inscriere : 12/07/2011

Sus In jos

Concurs Bebelogic - Joaca cu apa - Pagina 2 Empty Re: Concurs Bebelogic - Joaca cu apa

Mesaj  Sara Mier Iul 13, 2011 12:11 am

Mady, bine ai venit! flower Ai doi baieti foarte dragalasi!
Succes! flower
Sara
Sara
Admin

Mesaje : 186
Data de inscriere : 12/03/2011

Sus In jos

Concurs Bebelogic - Joaca cu apa - Pagina 2 Empty Re: Concurs Bebelogic - Joaca cu apa

Mesaj  raluca30 Mier Iul 13, 2011 12:41 am

Cu toata placerea! Like a Star @ heaven
Mady, ai doi baieti super dragalasi!

raluca30

Mesaje : 41
Data de inscriere : 10/04/2011

Sus In jos

Concurs Bebelogic - Joaca cu apa - Pagina 2 Empty Re: Concurs Bebelogic - Joaca cu apa

Mesaj  Sara Mier Iul 13, 2011 1:16 am

Tnegrearo, gasesti aici:

Cum se incarca o poza pe forum

doua metode prin care poti incarca poze pe forum. Eu iti recomand metoda a doua, prin photobucket.
Odata ce ti-ai creat un cont pe photobucket, vei putea incarca acolo cate poze vei dori, si copiind ultimul cod (din cele 4) pe care situl photobucket le genereaza pentru fiecare poza, vei putea posta poze oriunde pe net.

Succes! flower
Sara
Sara
Admin

Mesaje : 186
Data de inscriere : 12/03/2011

Sus In jos

Concurs Bebelogic - Joaca cu apa - Pagina 2 Empty Re: Concurs Bebelogic - Joaca cu apa

Mesaj  madyflo Mier Iul 13, 2011 1:34 am

Va multumesc pentru primire!Sunteti foarte dragute!
madyflo
madyflo

Mesaje : 4
Data de inscriere : 12/07/2011

Sus In jos

Concurs Bebelogic - Joaca cu apa - Pagina 2 Empty Re: Concurs Bebelogic - Joaca cu apa

Mesaj  natyfilippus Dum Iul 17, 2011 4:53 am

Ne facem si noi aparitia dupa o lunga hibernare :lol: ... am vazut toate pozele, sunt minunate... aveti niste copilasi dragalasi!
Atasam si noi 2 pozici de la mare... ca activitati, Marco s-a delectat cu desenatul de clopotnite pe nisip, culesul scoicilor (a gasit una ciudata cu coarne),udatul nisipului cu stropitoarea, balaceala si plimbarile pe malul marii. Castelele de nisip si joaca cu formele le-am lasat pt anul viitor, acum nu prea il intereseaza.

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

natyfilippus

Mesaje : 34
Data de inscriere : 06/06/2011

Sus In jos

Concurs Bebelogic - Joaca cu apa - Pagina 2 Empty Re: Concurs Bebelogic - Joaca cu apa

Mesaj  Sara Dum Iul 17, 2011 11:36 pm

Tatiana, e tare scump roscatelul tau cret! Succes! flower
Sara
Sara
Admin

Mesaje : 186
Data de inscriere : 12/03/2011

Sus In jos

Concurs Bebelogic - Joaca cu apa - Pagina 2 Empty Re: Concurs Bebelogic - Joaca cu apa

Mesaj  natyfilippus Lun Iul 18, 2011 3:20 am

Sara, pare un ingeras roscovanul nostru... realitatea e alta! Ne-am intors din vacanta, obositi, deprimati... o fii varsta de vina sau caracterul lui despotic, incapatanat... suntem epuizati, nu stiu ce v-om face la sosirea fratiorului, ne rugam sa nu.i semene! :l :lol: ol:

P.S. Nu stiu ce se intampla, cand incerc sa accesez siteul se blocheaza calculatorul... doar aici, pe alte siteuri deschid fara nicio problema

natyfilippus

Mesaje : 34
Data de inscriere : 06/06/2011

Sus In jos

Concurs Bebelogic - Joaca cu apa - Pagina 2 Empty Re: Concurs Bebelogic - Joaca cu apa

Mesaj  Sara Lun Iul 18, 2011 11:25 pm

natyfilippus a scris:...P.S. Nu stiu ce se intampla, cand incerc sa accesez siteul se blocheaza calculatorul... doar aici, pe alte siteuri deschid fara nicio problema

Tatiana, nu-mi dau seama ce se intampla, eu nu am probleme nici acasa si nici la serviciu.

Mai are cineva probleme de acest fel?


Ultima editare efectuata de catre Sara in Mar Iul 19, 2011 5:42 am, editata de 1 ori
Sara
Sara
Admin

Mesaje : 186
Data de inscriere : 12/03/2011

Sus In jos

Concurs Bebelogic - Joaca cu apa - Pagina 2 Empty Re: Concurs Bebelogic - Joaca cu apa

Mesaj  maria75 Mar Iul 19, 2011 5:10 am

Noi am avut, dar s-a rezolvat. Era virusat calculatorul ( am descarcat un programel de editat poze de pe net si...pac! mi l-a busit). Dadeam scanare cu Antivirus si...nimica. Abia cand a ajuns infectat la refuz, am fost atentionata de nivelul ,,critical". Asa ca am reinstalat sist. de operare. Smile

maria75

Mesaje : 7
Data de inscriere : 26/03/2011

Sus In jos

Concurs Bebelogic - Joaca cu apa - Pagina 2 Empty buna ziua

Mesaj  theofana Joi Iul 21, 2011 4:20 am

cum se aplica poza?


theofana

Mesaje : 1
Data de inscriere : 21/07/2011

Sus In jos

Concurs Bebelogic - Joaca cu apa - Pagina 2 Empty Re: Concurs Bebelogic - Joaca cu apa

Mesaj  Sara Joi Iul 21, 2011 4:32 am

theofana a scris:cum se aplica poza?


Theofana, gasesti aici:

Cum se incarca o poza pe forum

doua metode prin care poti incarca poze pe forum. Eu iti recomand metoda a doua, prin photobucket.
Odata ce ti-ai creat un cont pe photobucket, vei putea incarca acolo cate poze vei dori, si copiind ultimul cod (din cele 4) pe care situl photobucket le genereaza pentru fiecare poza, vei putea posta poze oriunde pe net.

Nu uita sa citesti Regulamentul concursului aici:
https://bebelogic.forumgratuit.ro/t264-concurs-bebelogic-joaca-cu-apa#999


Succes! flower
Sara
Sara
Admin

Mesaje : 186
Data de inscriere : 12/03/2011

Sus In jos

Concurs Bebelogic - Joaca cu apa - Pagina 2 Empty Re: Concurs Bebelogic - Joaca cu apa

Mesaj  natyfilippus Vin Iul 22, 2011 4:34 am

S-a rezolvat problema! Am avut calculatorul virusat si a trebuit sa reinstalez windows-ul.... deci, era de la mine si nu de la site! Razz

natyfilippus

Mesaje : 34
Data de inscriere : 06/06/2011

Sus In jos

Concurs Bebelogic - Joaca cu apa - Pagina 2 Empty Re: Concurs Bebelogic - Joaca cu apa

Mesaj  Sara Vin Iul 22, 2011 4:14 pm

natyfilippus a scris:S-a rezolvat problema! Am avut calculatorul virusat si a trebuit sa reinstalez windows-ul.... deci, era de la mine si nu de la site! Razz

Tatiana, ma bucur ca s-a rezolvat si ca nu era forumul cauza! Multumesc pentru lamurire! flower
Sara
Sara
Admin

Mesaje : 186
Data de inscriere : 12/03/2011

Sus In jos

Concurs Bebelogic - Joaca cu apa - Pagina 2 Empty Re: Concurs Bebelogic - Joaca cu apa

Mesaj  simona_ana Dum Iul 31, 2011 3:43 am

Sara, ne poti ajuta si pe noi cu o poza? Am vrea sa ne inscriem in concurs, insa daca nu am voie sa pun link-uri, nu cred ca voi putea pune nici codul pentru poza

simona_ana

Mesaje : 6
Data de inscriere : 29/07/2011

http://pufuletzi-de-papadie.blogspot.com/

Sus In jos

Concurs Bebelogic - Joaca cu apa - Pagina 2 Empty Re: Concurs Bebelogic - Joaca cu apa

Mesaj  Sara Dum Iul 31, 2011 6:44 am

simona_ana a scris:Sara, ne poti ajuta si pe noi cu o poza? Am vrea sa ne inscriem in concurs, insa daca nu am voie sa pun link-uri, nu cred ca voi putea pune nici codul pentru poza

Incearca sa pui o poza, gasesti aici in topic linkuri catre topicurile cu instructiuni. Daca nu reusesti, spune-mi si rezolvam noi cumva! flower
Sara
Sara
Admin

Mesaje : 186
Data de inscriere : 12/03/2011

Sus In jos

Concurs Bebelogic - Joaca cu apa - Pagina 2 Empty Re: Concurs Bebelogic - Joaca cu apa

Mesaj  simona_ana Dum Iul 31, 2011 12:22 pm

Ne inscriem si noi pe ultima suta de metri, cu o poza de la mare:
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

simona_ana

Mesaje : 6
Data de inscriere : 29/07/2011

http://pufuletzi-de-papadie.blogspot.com/

Sus In jos

Concurs Bebelogic - Joaca cu apa - Pagina 2 Empty Re: Concurs Bebelogic - Joaca cu apa

Mesaj  simona_ana Dum Iul 31, 2011 12:23 pm

Sara a scris:
simona_ana a scris:Sara, ne poti ajuta si pe noi cu o poza? Am vrea sa ne inscriem in concurs, insa daca nu am voie sa pun link-uri, nu cred ca voi putea pune nici codul pentru poza

Incearca sa pui o poza, gasesti aici in topic linkuri catre topicurile cu instructiuni. Daca nu reusesti, spune-mi si rezolvam noi cumva! flower
Multumim pentru ajutor! Se pare ca am reusit si m-a lasat sa pun link!
O seara buna! flower

simona_ana

Mesaje : 6
Data de inscriere : 29/07/2011

http://pufuletzi-de-papadie.blogspot.com/

Sus In jos

Concurs Bebelogic - Joaca cu apa - Pagina 2 Empty Re: Concurs Bebelogic - Joaca cu apa

Mesaj  Sara Dum Iul 31, 2011 12:27 pm

simona_ana a scris: Multumim pentru ajutor! Se pare ca am reusit si m-a lasat sa pun link!
O seara buna! flower
Ma bucur ca ati reusit!
E foarte dulce fetita ta cu basmaluta rosie! flower


Ultima editare efectuata de catre Sara in Lun Aug 01, 2011 12:55 am, editata de 3 ori
Sara
Sara
Admin

Mesaje : 186
Data de inscriere : 12/03/2011

Sus In jos

Concurs Bebelogic - Joaca cu apa - Pagina 2 Empty Re: Concurs Bebelogic - Joaca cu apa

Mesaj  Sara Dum Iul 31, 2011 10:42 pm

Am avut 7 participanti: raluca30, maria75, ni_gabriela, andi25, madyflo, natyfilippus si simona_ana.

Norocoasa acestei editii este andi25. Felicitari si asteptam un mesaj cu adresa si jucariile alese! flower

In cursul zilei de azi vom anunta noul concurs. flower
Sara
Sara
Admin

Mesaje : 186
Data de inscriere : 12/03/2011

Sus In jos

Concurs Bebelogic - Joaca cu apa - Pagina 2 Empty Re: Concurs Bebelogic - Joaca cu apa

Mesaj  andi25 Lun Aug 01, 2011 12:35 am

wow, multumim! e prima data cand castigam si noi Smile
Sara, o sa-ti trimit datele peste cateva zile, oricum nu suntem in tara momentan.
va pupam
andi25
andi25

Mesaje : 26
Data de inscriere : 17/05/2011

Sus In jos

Concurs Bebelogic - Joaca cu apa - Pagina 2 Empty Re: Concurs Bebelogic - Joaca cu apa

Mesaj  Sara Lun Aug 01, 2011 12:53 am

andi25 a scris:wow, multumim! e prima data cand castigam si noi Smile
Sara, o sa-ti trimit datele peste cateva zile, oricum nu suntem in tara momentan.
va pupam
Ok, va asteptam! flower
Sara
Sara
Admin

Mesaje : 186
Data de inscriere : 12/03/2011

Sus In jos

Concurs Bebelogic - Joaca cu apa - Pagina 2 Empty Un nou concurs: Concurs Bebelogic - O activitate pe tema "Fructe"

Mesaj  Sara Lun Aug 01, 2011 9:19 am

Sara
Sara
Admin

Mesaje : 186
Data de inscriere : 12/03/2011

Sus In jos

Concurs Bebelogic - Joaca cu apa - Pagina 2 Empty Re: Concurs Bebelogic - Joaca cu apa

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 2 din 2 Înapoi  1, 2

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum